Топ новостей


РЕКЛАМА



Календарь

Экономика мира » Новости »

Не рекомендується: Напали колектори від Київстару - Головний МОТО форум - UAMOTO [moto] (Україна, Мотоцикли, Байкери, Ukraine, Motorcycles, Bikers)

стор: 1 2 3 4
Kycunya стор:   1   2   3   4   Kycunya   Кому:   Crossman   29/8/2012 4:33 PM |   1   |   #   |
Кому: Crossman 29/8/2012 4:33 PM | 1 | # |

років п'ять тому уклала договір. гДе-то рік тому почали приходити платіжки від іншої фірми. Я подзвонила, що б дізнатися, в чому справа. Вони мені сказали, що викупили Утел. Потім, ще десь через пів-року, в зв'язку з тим, що мене відключали відразу ж, як на рахунку закінчувалися гроші, я перестала поповнювати рахунок, але тим не менше платіжки продовжували приходити. Ось в останній прийшло, що я повинна їм 80 грн і вони будуть подавати в суд. нУ я собі думаю, з якого дива я маю їм платити, якщо з моменту відключення я більше їх послугами не користувалася і взагалі договір я укладала з Утел. Я правильно думаю? )))


Solara
Кому: Daemon

29/8/2012 4:46 PM | 1 | # | 29/8/2012 4:46 PM |   1   |   #   |

оу, по-моєму, коли за рішенням суду передадуть до виконавчої, буде вже хреновато .... Ось шо робити і куди бігти, якщо суд ухвалить до виплати 100500 грн. ?? Там треба не бігти платити, а піднімати кіпіш, чому не повідомили про засідання і т.д., як надсилали повістки та інше, що не було можливості себе захищати і заявляти застосуваннях терміну давності ... Так що краще до цього не доводити, а убезпечитися хоча б мінімально. Тому що колектори себе дотриманням законів не обтяжують, і частенько подають позови за місцем реєстрації не відповідача, а себе, де всі судді вже давно підгодовані - процес і результат, думаю, зрозумілі.


Solara
Кому: Et

29/8/2012 4:57 PM | 1 | # | 29/8/2012 4:57 PM |   1   |   #   |

имхо, тут не в тому питання, як не платити борги. Думаю, якщо б ТС прийшла типу "Вимога погашення" від Київстару з роздруківкою та іншими доками, питання б взагалі не виник.
Людина, мабуть, ще не стикався з "роботою" даних персонажів. Я свого часу теж вельми здивувалася подібної ситуації, правда, там був інший прикол, що договори з фірмою, кому я нібито повинна, взагалі не існувало ніколи.
Ну ось піде він і заплатить прямо зараз, причому навіть не першому кредитору, а взагалі незрозуміло кому і навіщо на підставі пари дзвінків і незрозумілою бамашкі. А потім через рік отримає ще один лист і тонну дзвінків, і ще, і ще ... тільки вже від інших колекторів ... і так буде тривати до нескінченності, так як ці товариші працюють, що називається, "на лоха".


АРХОНТ
Кому: forcealex

29/8/2012 5:52 PM | 1 | # | 29/8/2012 5:52 PM |   1   |   #   |

Таже фігня від МТС! Дивись є тонкощі, вимагати або вимагати погашення може виключно друга сторона. Тобто тільки Київстар і вимагати з повідомленням про заборгованість і проханням погасити (письмово), якщо ти не відповідаєш на їхні дії, вони передають справу до суду). Так ось, колектори пропонують викупити подібні весякі за пів ціни у Київбуд МТС, ВоляКабель і т.д. І потім починається вибивання з тебе!
Тут і починається ...
1. Дзвони в Київстар і питай в якому стані знаходиться договір? Як правило договір розривають через місяць після несплати! Якщо тільки дзвінки від коллекоторові тільки робот - не дуже добре, але іноді вони все ж передзвонюють особисто (тут саме класне) або надсилають листи з відверто залякуванням. Тоді дзвониш туди (якщо все ж вийде і питаєш яким чином вони відшукали цей борг якщо договір розірвано). Як правило там сидять не дуже кмітливі, а часом просто тупі, які починаю кричати на тебе і вимагати погасити рахунок, але не на рахунок карти (модему) а на їх рахунок з їх банківськими реквізитами, мовляв тільки в такому випадку ти можеш закрити заборгованість + ще оплатити їх витрати з вибивання заборгованості)
Попроси їх подати в суд на тебе і ти почуєш що їм це нафіг не треба і що вони вишлють до тебе групу яка допоможе погасити рахунки! Другий крок, можеш зробити так: У Київстарі береш бамажку, про те, що договір розірвано, подаєш до суду на колекторів і відразу на Київстар (колекторів за вимагання, на Київстар за розголошення договору і передача особистої інформації третім особам) .Смотря чого ти хочеш домогтися, удачі)


Uncle И
Кому: Kycunya

29/8/2012 9:21 PM | 1 | # | 29/8/2012 9:21 PM |   1   |   #   |   Ні
Ні. Бо і Утел таки був проданий, і правонаступник за договором при цьому як би є - компанія, яка купила Укртелеком разом з Утелом у держави. Це законно.
А взагалі мене незмінно радують ці створювані халявникам теми.
Людина як би підписує договір, як би обіцяє йому, в разі порушення умов оного, поряд з очікуваними пирогами та пампушками, деякі негіпотетіческіе синці і шишки. (С) Виверт-22
І тут ця людина, захавать пироги і пампушки, вже хоч би там вони не були простроченими, і з якого раптом зажадали повернути борг (синці і шишки) замість нормального розірвання договору, в порядку, в договорі прописаний і таємницею що не є, і врегулювання спору викинув і договір, і абонентське обладнання, починає писати на форумах "доки!" і обурюватися свавіллям ... замість того, щоб "сторони зобов'язуються вирішувати виникаючі суперечки відповідно до законодавства", як написано практично у всіх бачених мною договорах.
Окремо доставляють крики на кшталт: "А чого вони вки року мовчазний !!!". Епта, їхні гроші, коли хочуть, тоді і вимагають, "якщо інше не передбачено положеннями договору або законодаством Украйина". Передбачено? Ах, договір викинуть і законодавство не читав ... Ах ти ж моя повнолітня лапочка, піди і паспорт є і дієздатність згідно із законом, так? А за свою собсвенно підпис відповісти сцикотно, навіть якщо прав, гиги.
Беспредел говорите? Ну ну. Мені ось чомусь не дзвонить ніхто.
PS Якщо вам дзвонять колекторські компанії, то це не обов'язково означає, що вам потрібно віддати гроші саме їм. Це цілком може означати, що їх просто найняли з представницькими цілями ваші кредитори. А платити як і раніше треба кредитору.
3V
Кому: Uncle И 29/8/2012 10:35 PM | 1 | # |
дзвонили, і листи писали, і довелося бігати і доводити що ні олень ...
в доньці Привату хто то взяв на моє ім'я кредит, ще в 2008 кажись, з колектора не сильно довго спілкувався, але набридали, а потім справа повернулася в банк, вже в Приватні ...
як би там нічим серйозним не пахло, хоча пені нарахували на 50 000грн, але як то воно все кумарит це все рух
нюанс, я відкривав в публічному чаті карту, і вони все під одну прізвище все до купи зібрали, типу ось ваші копії доків, ось підписи і т.д.
Torquemada

Відгуки: 2 100% Кому: Uncle И 29/8/2012 10:36 PM | 1 | # |

До речі так. Мій братик погасив борг, здав модем і звалив звідси. Платіжка є. Я перший час навіть хотів її показати цим аспідам, щоб не приставали. Але все вперлося в "ми не бачимо цих грошей на рахунку". І хоч сальто зроби. Щоразу новий колектор, якому насрати і він взагалі не в курсі - у нього в моніторі написано, що ти повинен. Тому я зазвичай намагаюся направити їх до світла:
- Алло, контора "Доімлохов", можу я почути такого-то?
- А вас як звати?
- Мене звуть Інокентій.
- Інокентій, чому ти займаєшся такою хуйней? Ти не зміг знайти нормальну роботу? Може ти погано вчився в школі, просрав інститут і взагалі дегенерат, а, Інокентій? Тобі подобається, коли тебе щодня посилають нахуй десятки людей? Так само можна і здохнути, Інокентій. І не сказати, щоб це принесло кому-небудь горе або навіть швидкоплинне засмучення.
Інокентій похмурніє і кладе трубку. Ще жодного разу один і той же мудак не подзвонив.


АРХОНТ
Кому: Uncle И

30/8/2012 1:08 AM | 1 | # | 30/8/2012 1:08 AM |   1   |   #   |

Красиво викладаєш ... У мене був випадок з волею. Подзвонив в компанію "Воля кабель" і попросив відключити інтернет (там залишалося на рахунку 20грн з копійками, мені на бенз дорожче вийшло б ніж просто забути), ок взяли заявку, послуга відключена, договір розривати не міг, з банальної причини підключено ТВ! Так ці гамодріли примудрилися злити і ТБ і інтернет в один договір. Так ось через N-ну кількість часу почалися дзвінки з колекторної компанії з вимогою погасити заборгованість за таким-то договору за послуги інтернет, сума 400грн. Скажи будь ласка як це можливо? Послуга відключена, баланс на момент відключення був плюсовій, а підсумок: повинен 400грн. І мої дані у колекторів і вимоги перерахувати на рахунок колекторів, але вже з сумою вище, так як ця послуга понесла за собою витрати ... Прошу роз'ясни, хто тут не проплачував і як це називається?


Solara
Кому: Uncle И

30/8/2012 9:33 AM | 1 | # | 30/8/2012 9:33 AM |   1   |   #   |   Борги, говорите Борги, говорите? А ось ще один приклад: дзвінок на домашній номер:
"Бла-бла, колекторська контора" Рога і Копита ", тут боржок у вас Волі-кабель, і повинні ви 600 з чимось гривень. Бігом платити біжіть, а то грім, блискавка і небесні сили вас покарають ..."
Я, ессно, з питанням, як так, дорогенький, коли у мене взагалі від слова "зовсім" немає і ніколи не було ніяких договорів з такою компанією. Я кретинізмом не страждаю, і "забути", від кого у мене вдома підключений інтернет, навряд чи змогла б.
І ось тут з'ясувалося найцікавіше: ПІБ-то мої, а ось адреса підключення і паспортні дані (всі ж в телефонному режимі) - ліві. На питання про прісиланіі будь-яких документів і пояснень, що названий паспорт не мій, і мені більше не дзвонити не треба, покивали головами і відповіли, що так як я »не я", то ніхто мені нічого не надішле. Комерційна таємниця, че.
На наступний день новий "старший інспектор" з тим же розмовою ... І так уже півроку.
І знаєте, що мені треба зробити, щоб вони перестали мені дзвонити? Мені (!!) треба їм надіслати запит (про що ???) і копії своїх документів (паспорт / код)
Так і працюють ...
Crossman

Відгуки: 1 100% Кому: всім 30/8/2012 10:04 AM | 1 | # | Свою домашню епопею з волею не буду розповідати, вона стандартна, як у всіх, а ось в офісі цікава ситуація.
Офіс зроблений з великої квартири. Куплена ця квартира була в 2002 році. У продавця був договір з Воля-Кабель. Природно при продажу квартири він до розірвання договору поставився "шаблонно", чи то пак просто на це забив.
В офісі фірми також є кабельне ТБ від Воля-Кабель, оформлене чин чином, договір на юросіб, затримок з проплатою немає, і т.п. Так ось з періодичністю один раз на місяць, нам в офісі це кабельне ТБ відключають. Вгадайте чому?
Тому що у Воля-Кабель є різні відділи по обслуговуванню та юридичних фіз осіб, і між собою вони не контактують. У одного відділу заборгованість, і вони направляють до нас техніка на відключення, у другому відділі все нормально.
Дзвінки, скарги, письмові звернення - ефекту нуль! Як з цим боротися?

Daemon
Кому: Uncle И 30/8/2012 10:21 AM | 1 | # |

Не треба всіх рівняти під одну гребінку. У мене наприклад дійсно були борги, але це були борги за безлімітний інтернет, який мені нав'язували 4 місяці поспіль, незважаючи на мало щоденні дзвінки з проханням відключити його в подальшому, і обіцянки що в наступному місяці він точно буде відключений. Термін дії договору давно вийшов, я використовував цей номер вже третій рік, і його продовжували автоматом. 2 місяці я справно платив по 120 грн за нав'язану послугу, в надії що сітуевіна виправиться, і я і далі буду користуватися своїм контрактом, але на жаль. Навіть думаю, що в суді зміг би довести зі своєю копією договору що такої послуги не замовляв і її там в помині не було. Змагатися з ними в суді було б звичайно правильніше але я вирішив що маю моральне право тупо викинути симкарту і забити хер на висить борг.


Sini4ka
Кому: всім

30/8/2012 11:00 AM | 1 | # | 30/8/2012 11:00 AM |   1   |   #   |   Дуристика ще й не така буває Дуристика ще й не така буває. Був час, на 2м курсі я знову була в пошуках роботи. У якийсь момент така підвернулася - Приватні, відділ з вибивання боргів. Скажу відразу, що мене на довго не вистачило (2 місяці з натяжкою). За цей час було дуже багато казусів, і сама я витратила багато нервів.
Оскільки в день мені доводилося обдзвонювати по 400 осіб, випадки бували різні.
Тривалий час мені в базу потрапляв людина, у якого висів борг і з кожним тижнем збільшувався, спочатку він мені спокійно говорив, що у нього все сплачено, квитанція є. Я не сильно переживаючи, про все сказала нашим супервайзерам, які стежать на операторами, і відправила цей випадок на розбір - перевірка квитанцій і рахунків у банку, начебто попустило, але з бази людина у мене не пропав і я була змушена дзвонити і говорити одне і той же, поки сума не стала 5тізначная Як і було потрібно за інструкцією - говорила і про СБ, і про суд, і іншу фігню ... Але по суті, це була проблема банку. Мені було вже незручно дзвонити людині, тому що судячи з усього, він був осудним.
Інші ж, у яких борг висить 100 гр кричали найбільше, що у них немає грошей, нічого повертати вони не збираються і посилали в відомих напрямках

Sini4ka
Кому: всім 30/8/2012 11:05 AM | 1 | # |

Були ще такі випадки, що у людини з'являлася заборгованість на ... ЗАКРИТОЇ зарплатній картці !!! Здавалося б, з якого йуха ??? А хрень ось у чому: до карти була підключена певна послуга, яка щомісяця знімає енну суму грошей, далі карта закривається, віддається в банк, а послуга не відключається і продовжує знімати гроші, в результаті утворюється мінус ... причому поки ця сума менше 50 грн, клієнт в базу не потрапляє, а коли потрапляє, то довго висить. Звичайно, люди взагалі ні в око колодою не розуміють, що за прикол. При закритті карти в банку нічого ж не говорять докладно. Потрібно самому з них витягувати, що потрібно робити, щоб там нічого не висіло. А з цим виникає тяганина - потрібно закривати карту в письмовому вигляді, тобто подавати заявку на бамашке, а потім ще 100500 раз перевірити, чи всі ок.


АРХОНТ
Кому: archerix

30/8/2012 1:07 PM | 1 | # | 30/8/2012 1:07 PM |   1   |   #   |

абонплата? Цікаво за що? Послугу не активовано! Просто так виставляти рахунок? Підстави?
А вирішилося питання дуже просто, дзвінок в ВОЛЮ (до речі зараз туди не додзвонишся, тільки писати і вони потім передзвонюють), питання заборгованість? Так ми бачимо, що була! Опа а як так якщо ecue відключена? Не знаю, ми пропонуємо погасити заборгованість і ми відключимо послугу! Чи не скільки хвилин розповідання про те, що це шахрайство і що передані дані третім особам і велкам ту суд) Діалог зовсім інший, та ми можемо Вам допомогти, можете залишити заявку на відключення послуги ... Ок. знову кілька хвилин промивання мізків і ось воно чудо, як виявилося, це система у них підвисла, а насправді таки немає заборгованість і послуга дійсно відключена! Нехрена собі підвисла на пів року прога!


стор: 1 2 3 4

Я правильно думаю?
1. Дзвони в Київстар і питай в якому стані знаходиться договір?
Передбачено?
Ах ти ж моя повнолітня лапочка, піди і паспорт є і дієздатність згідно із законом, так?
Беспредел говорите?
А вас як звати?
Інокентій, чому ти займаєшся такою хуйней?
Ти не зміг знайти нормальну роботу?
Може ти погано вчився в школі, просрав інститут і взагалі дегенерат, а, Інокентій?
Тобі подобається, коли тебе щодня посилають нахуй десятки людей?