Топ новостей


РЕКЛАМА



Календарь

Экономика мира » Новости »

Глава адміністрації Камишина визнав, що муніципальна автоколона їх не виконує всі зобов'язання

  1. люди коментують

Кількість переглядів: 2937

Сьогодні, 23августа, до редакції infokam Сьогодні, 23августа, до редакції infokam.su подзвонили декілька Камишан, які поскаржилися на роботу муніципальної автоколони.

Йшлося про те, що автоколона скасувала автобус маршруту №9. Відтепер людям стало незручно добиратися від склотарного заводу до, наприклад, вулиці Миру. Як відомо, ці дві географічні точки пов'язує лише маршрут № 9 громадського пасажирського транспорту.

«Раніше автоколона йшла назустріч стеклотаровцам і зсувала останній рейс на 15 хвилин, що було дуже зручно, - пояснила одна з тих, що дзвонили. - А що ж тепер: автобус скасований взагалі, а на приватні маршрутки нам не можна сподівається: вони можуть приїхати, а можуть - немає. Увечері їх взагалі не дочекаєшся. Як добиратися по північній частині міста - хто тепер «зв'яже» вулиці Миру (де, до речі, дитяча міська лікарня), Леніна, Краснодонської, 4 мікрорайон і інші?

Сьогодні ж на питання про роботу автоколони на засіданні Камишинському міської думи відповів глава адміністрації Камишина Станіслав Зінченко.

Він визнав: «Автоколона їх не виконує всі свої зобов'язання». І розповів депутатам про причини: «Автоколона не вистачає транспорту, автобусний парк старіє, автобуси ламаються ... Без оновлення парку автобусів існування неможливо».

Тим часом, головний фінансист адміністрації Олена Громова пояснила, що з міського бюджету муніципальної автоколоні щорічно спрямовується 6,7 млн ​​рублів. Однак, як з'ясовується, і цього мало. Відтепер в автоколоні просто немає автобусів, а отже, муніципального маршруту № 9 найближчим часом не буде. Більш того, судячи з відповіді Станіслава Зінченко, як вирішити проблему «тут і зараз», не знає в адміністрації ніхто.


Автор: Леонід Смелов

РЕДАКЦІЯ: Коментування даної теми закрито. Причина: За закінченням терміну давності.

люди коментують

Так за 6,7 мільйона дармових грошей можна за два роки все місто автобусами змусити. Ось це вони крадуть бюджетні гроші. ОСЬ ЦЕ РАЗМАХ! Правильно каже Російське прислів'я: Якщо красти - то мільйонами, якщо [Вилучено Модератором], то Королеву!

Омелян Пугачов [Гість] @ 23 серпня 2018, 18:11

Пункт перший. Автоколону створював створював та так і не створив колишній мер Чунаков. На порожньому місці створити можна тільки порожнє. Крім як скандали нічого хорошого. Тепер припливли. Техніки немає.
Але чому у нас товариш Зінченко так бере провину на себе. Чи не виконує зобов'язання. А Ви на що? Виконуй як глава? Або Ви тепер будете тільки говорити нам як все погано та як погано ?.

Гостю [Гість] @ 23 серпня 2018, 18:13

Депутати володіють маршрутами. Вони самі напевно покивали горесно, а під партами рученята від щастя потирали. У Станіслава, кажуть, то ж є.

Пупкін Квас @ 23 серпня 2018, 18:15

Так у них все Тата зламалися які гальмували з вереском динозаврів. А нових скільки 3 чтоли. Ось 3 маршрути залишиться 1,12 і 11

Водила [Гість] @ 23 серпня 2018, 18:31

Може почати контролювати і примушувати приватних перевізників виконувати взяті на себе зобов'язання з перевезення пасажирів весь робочий день, а не тільки в години пік. Знаходиться на маршруті в той час, який я впевнений, обумовлено при продажу маршруту, а не коли хочеться. Тоді напевно можна буде виїхати в вечірній час і з скляного, з 3-го містечка, з Рязано-Уральської, з 28-го, з Петровської, з південного.
Може до купи ще й зупинятися в межах зупинки, а не відразу після перехрестя, не «відтягатися" і не "наганяти", доїжджати до кінцевої, а не зрізати в години пік.
Але це працювати (контролювати, стимулювати і карати) треба.

Ім'я [Гість] @ 23 серпня 2018, 18:56

Якщо по розуму то той хто платить той і рулює. Хто платить? - Пасажир! А хто займається контролем та регулюванням пасажироперевезень в місті? Чиновники! Вони стверджують маршрути вони визначають хто за цими маршрутами буде надавати послуги, за якими розцінками і т.д. У коннце решт все закінчується тим що про пасажирів, які платять за все, потихеньку забувають. Спроба створити ефективний муніципальний транспорт провалилася. Там де є конкуренція там ефективніше працюють приватні компанії. Так дайте можливість приватникам самим визначати собі маршрути графік руху і ціни за проїзд. І ви побачите як транспортні компанії будуть ганятися за пасажирами і підлаштовуватися під них. Але це тоді вдарить по кишені тих, хто в цьому сегменті ринку працює не тому що він краще орбслужівает, а тому що він близький до влади, або отримує від неї мільйонні дотації. Приберіть корупцію в цьому сегменті ринку і все само розрулиться.

Хто повинен керувати?[Гість] @ 23 серпня 2018 19:55

Дайте мені 6,7 лямов і в конкурентній боротьбі мені в маршрутному бізнесі не буде рівних. Це яким дебілом треба бути, що б автоколону зробити збитковою.

Маршрутчик [Гість] @ 23 серпня 2018, 19:58

Раоти починав зі іржавого мерседеса. Вірмен той же починав ні з мільйонів. Як же потрібно красти, що б за три роки розікрасти таке підприємство.

Механник [Гість] @ 23 серпня 2018, 20:00

Хто повинен керувати? [Гість] @ 23 серпня 2018, 20:55
Якщо право визначати графіки, ціну та умови дати перевізникам, то в негоду ціни будуть в 2-3-4 рази вище ніж зазвичай, увечері ви так і не зможете виїхати з непопулярних районів, а в годину пік вийдуть на маршрут ВСЕ.

Ім'я [Гість] @ 23 серпня 2018, 20:09

Для гостя 19.13 Пункт перший: Застав дурня Богу молитися, то він намолено.
Пункт другий: Автоколона створювалася Чуней НЕ пасажирів возити, а дотації розкрадати. Що вони з успіхом роблять з моменту утворення автоколони.
Пункт третій: Якщо пасажирськими перевезеннями в місті будуть займатися тільки комерсанти - то вартість проїзду буде надзвичайною. І як результат - життя в місті встане. Народ повинен рухатися, щоб створювати якийсь продукт.
Пункт четвертий-всю цю наволоч від адмінісраціі нікому притиснути.
Пункт п'ятий: Маючи такі міські дотації автобуси можна було б міняти через два роки.
Пункт шостий: У всьому світі міські перевезення збиткові. Народ пересувається на особистому транспорті. І тільки в багатій Росії бідний народ не може купити собі машини, тому що такі як Чуня і його нинішні шістки при владі елементарно все розкрадають.

Омелян Пугачов [Гість] @ 23 серпня 2018, 20:17

Пригадуються слова Юрія Мангушева, що автоколона збиткова спочатку, він проце ще 10 років тому говорив, але його ніхто не слухав, а ще й звільнили через не отвеченние листи громадянам

Ах, Юрій, як ти мав рацію [Гість] @ 23 серпня 2018, 20:55

Шацковскіе маршрутки їздять і не скаржаться, все прибутково, а Мангушева бачте не вигідно.

Той, хто дивиться [Гість] @ 23 серпня 2018, 21:06

У кузова автобусів ресурс 10 років максимум. Автоколона була створена в 2008, всі Волгабаси підходять до десятирічного терміну експлуатації. Нові пази коштують від 2,9 млн. Руб. Так що знавці в коментарях даремно думають, що 6,7 млн. - це величезні гроші для придбання автопарку

Maikl [Гість] @ 23 серпня 2018, 21:06

Майкл, а про лізинг, немає не чув.

Знавець [Гість] @ 23 серпня 2018, 21:08

Дайте мені просто територію автокалони і пару пвтобусов і через п'ять років воно стане монопольним. Скільки ж в очеретині слабаків і тупиць при владі.

Це ти кому розповідати [Гість] @ 23 серпня 2018, 21:10

Тобто Мангушев вважає, що цей бізнес збитковий, але прицьому паралельно тримав власні маршрутки.

.[Гість] @ 23 серпня 2018, 21:15

Міф перший: Якщо дозволити приватникам встановлювати свої ціни, то ціни стануть надзвичайними. Відповідь: Якщо на ринку пасажирських первозок буде справжня конкурентне середовище, то ціни на первозки будуть тільки падати. (Якщо, звичайно, не будуть підніматися податки, вартість ПММ та інші витрати на утримання і обслуговування техніки.) Але це питання не до перевізників.

Страшні міфи.Міф перший![Гість] @ 23 серпня 2018, 21:19

Проблемка у нас в місті з громадським транспортом. Маршруток під прикриттям від влади дохрена, а толку від цього немає. Тільки асфальт псують. Зупинки у маршруток немає, остонавліваются аби де. Те десять маршруток відразу, то не однієї. Міст від цих маршруток перевантажений. Якщо це відбувається, значить головний наш той же в цьому бізнесі має свій інтерес. Іншого висновку у мене немає.

Коли в місті буде порядок [Гість] @ 23 серпня 2018, 21:29

Міф другий: Якщо зробити первозки приватними то ввечері ти не поїдеш з непопулярних районів ....
Відповідь: Якщо ви вважає що заради вас одного ввечері або вночі в непопулярний район повинен приїхати автобус, то ви просто халявщик. Хто то заради вас одного повинен понести великі витрати ... спалити купу бензину, ганяти цілий автобус, платити податки, платити зарплату водієві ... а ви за п'ятачок проїхали. Заради такого випадку можна і на таксі з'їздити. Халява для вас це витрати для когог то. А з якого переляку хто то вам повинен створювати халяву?

Страшні міфи.Міф другий![Гість] @ 23 серпня 2018, 21:29

Страшні міфи. Міф другий! [Гість] @ 23 серпень
Досить ***** всяку писати, а то ми не знаємо всі труднощі бізнесу. Те ж мені знавець тухлих щей. Витрати по бізнесу є у всіх. Або ти думаєш є бізнес без витрат і податків.

.[Гість] @ 23 серпня 2018, 21:44

Міф третій: Скрізь громадський транспорт збитковий.
Відповідь: В збиток ніхто працювати не буде. У всіх країнах громадський транспорт приносить прибуток власникам. Інше питання, що в багатьох країнах в силу соціальної значущості цієї послуги дотують транспортні компанії з метою зниження ними плати за проїзд. Але у нас чомусь дотують лише муніципальну компанію і не дивлячись на це вона збиткова. Ціна на ринку така якою має бути. Якщо потрібно її знизити, то потрібно вирішити питання, а хто і за рахунок чого буде покривати збитки і упущену вигоду. А ось тут і починається головна гра за бюджетні гроші. А якщо їх там немає, то тоді вихід один - ринкові ціни або зупинка роботи громадського транспорту. У збиток ніхто працювати не буде, а якщо і буде, то недовго!

Страшні міфи.Міф третій![Гість] @ 23 серпня 2018, 21:47

Рано чи пізно, Зінченко сиенит новий керівник і це буде не льотів з Чернай, а прінціпеальний, який заведе кримінальну справу за розкрадання бюджетних коштів. І будить ваш большушкін виплачувати всю свою велику пенсію. Прийдеться продати свій будинок з халявної комуналкою, а може так само і сісти у в'язницю.

І це не міф, а майбутня реальність [Гість] @ 23 серпня 2018, 21:51

Дивна річ, газельці зібраних грошей вистачає, а муніципальним автобусам чомусь немає. Чому так? Кудись в дірку в кишені чи провалюються?

Фома [Гість] @ 23 серпня 2018, 22:00

Приїжджайте до нас в Казань. У нас немає жодної маршрутки.

МУСТАФА [Гість] @ 24 серпня 2018, 4:15

Все на квадрокоптера пересуваються?

Мустафі [Гість] @ 24 серпня 2018, 5:07

Ні, в Казані все на моноколесах роз'їжджають. Мустафа, написав одне речення, так поясни його, щоб народ не смішити.

або на самокатах [Гість] @ 24 серпня 2018, 5:48

Поки ракети борознять космос, Камишанов скоро будуть ходити пішки та в постолах ... прогрес у нас рухається на рак в мезозойську еру ... немає автобусів - нічого пішки, немає грошей в ПФ - нічого, нехай без пенсій. Відмінна у нас команда біля керма! ніяких рухів тіла! ми стали жити краще - ми за вас раді відповів народ.

народ [Гість] @ 24 серпня 2018, 5:49

А хто ж пільговиків возити тепер буде?

Питання [Гість] @ 24 серпня 2018, 8:03

Які вам нафіг тепер пільги? Зараз пенсійний вік підвищать. Раз. Потім почнуть пільг позбавляти. Чули ж, що пільг занадто багато.

ФлагMan @ 24 серпня 2018, 8:05

П при чнм тут пільговики, як буд то пільговики цілими днями їздять по місту.

Водила [Гість] @ 24 серпня 2018, 8:19

Для Майкл 22.06 пази на перевезеннях - це минуле століття. Зараз є техніка для перевезень набагато краще, економічніше, в експлуатації дешевше і в рази дешевше за вартістю.
І ДЛЯ СТРАШНОГО МІФА - який в перевезеннях тупий, як сибірський валянок.
1. Ти коли небудь чув про монопольну змову. Так ось: якщо ти влада і не хочеш, щоб у тебе в місті народ був незадоволений цінами на перевезення - то ти повинен тримати "кийок" на коммкрческіх перевізників у вигляді муніципальної автоколони.
2. Дотуються перевезення муніципалітетами тому, що вони збиткові. Якщо виконувати всі вимоги з пасажирських перевезень - то треба мати базу для стоянки автобусів, свою ремонтну базу, штат механіків, слюсарів, бухгалтерів, медиків. Потрібно мати обладнання для ремонту транспорту. Вода, світло, тепло. За це все треба платити. На виручку автобусів це містити не можливо.

Омелян Пугачов [Гість] @ 24 серпня 2018, 8:30

А які газелі у нас їздять по місту! Мотлох, металобрухт, хто таких на маршрути випускає!

гість [Гість] @ 24 серпня 2018, 9:15

Є федеральні і регіональні пільговиків. Як їм тепер реалізувати своє право на пільговий проїзд?

Питання [Гість] @ 24 серпня 2018, 9:21

Пішли нахрен зі своїми пільгами. Волгоград приймав цей соціальний кодекс. ось нехай дає гроші пільговикам.

юрист [Гість] @ 24 серпня 2018, 9:47

У Москві і Підмосков'ї ВСЕ пенсіонери безкоштовно їздять, і навіть на електричках. А в Камишині один маршрут залишиться скоро -№ 1 і єдиний.

навіщо нам такий Соціальний кодекс [Гість] @ 24 серпня 2018, 13:15

Навчися Ємеля читати і вникати. Про монопольна змова я не чув, а ось про комерційний змову чув. Так ось завдання влади і полягає в тому що б не відбувалося монополізації і комерційного змови на ринку пасажирських перевезень. А хто у нас в місті очолює антимонопольну службу? У нас майже всі основні ринки або монополізовані, або алігполізіровани. Що стосується пільговиків, то видайте їм пільгові дотації персонально і нехай вибирають самі на якому їм транспорті добиратися.

Мілини Ємеля ... твоя неделя [Гість] @ 24 серпня 2018, 14:02

Цікаво, коли-небудь в Камишині їздитимуть замість недотранспорта по імені "Газель" нормальні мікроавтобуси, де людина може стояти в повний зріст і нормально переміщатися? напевно, коли в Москві вже будуть повітряні маршрутки на пневмоподушках- тоді Москва люб'язно "подарує" в регіони колісні "Мерседеси", на яких вона їздить зараз.

Питання в порожнечу [Гість] @ 24 серпня 2018, 14:21

Для гостя 15.02 Я ж тобі написав, що ти Валянок. А ти ще пижішся.

Омелян Пугачов [Гість] @ 24 серпня 2018, 17:33

Коли немає аргументів переходять на образи. Ти думаєш мене принизив? Ти себе показав! Всезнайка ти наш!

Для Емелі [Гість] при 25 серпня 2018, 7:59

Коротше висновок такий. Гроші виділені на автокалону підуть кому то в кишеню. Значить потрібно большухіна розстріляв і призначити рулити автокалоной Зінченко, все одно його маршрутки борознять асфальт очеретина. Ну а якщо не впоратися, то теж розстріляв через повішення за ЯЙЦЯ.

Сталін [Гість] при 25 серпня 2018, 8:42

Для гостя 8.59 Валянок - це почесне звання для людини, яка не знаючи і не розуміючи суті вороса, намагається з розумним виглядом його обговорювати. Так що пишайся цим ім'ям. Якщо я не розумію суть проблеми - то я або вивчу це питання досконально, і тільки потім почну його обговорювати. Або, не знаючи суті питання - почитаю судження інших людей, які не втручаючись в полеміку.

Омелян Пугачов [Гість] при 25 серпня 2018, 9:29

Ємеля ти так точка тут з гілок не злазить з усіх питань. Вчителі і всезнайки хреново. Є тільки ваша думка і неправильна. Прав Хайям "Я знаю світ: в ньому злодій сидить на злодієві. Мудрець завжди програє в суперечці, з дурнем. Безчесний - чесного соромить. А крапля щастя тоне в морі горя" Ви з точкою скоро тут залишитеся одні.

Емеле всезнайку [Гість] при 25 серпня 2018, 12:44

Для гостя 13.44 Ось бачиш! Мої поради йдуть тобі на користь. Навіть Хайма почав цитувати. Я з задоволенням прочитав цитату Хайма. Як то не звертав на нього внимани. Більше читав Карнегі. Багато часу займає текучка. Завдяки тобі тепер фразу Хайма буду знати. Може десь нибуть придасться блиснути ерудицією, процитувавши цю фразу.

Омелян Пугачов [Гість] при 25 серпня 2018, 14:24

PS Читати Хайяма. Все як завжди. Коли поспішаєш, все через дупу виходить.

Омелян Пугачов [Гість] при 25 серпня 2018, 15:18

Ти коли вказуєш Карнегі то вкажи якого саме. Напрімерн є Дейл Карнегі, а є Ендрю Карнегі. Ти напевно одного тільки читав і думаєш що ти тепер великий і все знаєш. Може ти навіть знаєш в честь кого Карнегі хол названий, або наприклад про фонд соціальних досліджень Карнегі що то знаєш?

Для всезнайки Емелі прочитав Карнегі [Гість] @ 26 серпня 2018, 8:49

Для гостя 09.49 я дуже радий, що ти намагаєшся показати свою ерудицію. Видно і про Карнегі почитав ти на дозвіллі. Ще на дозвіллі вивчи праці Дейла Карнегі - і будемо висувати тебе в депутати. Може, що то вийде. Коли вивчиш Карнегі, напиши, я тобі ще пораджу що то почуття.

Омелян Пугачов [Гість] @ 26 серпня 2018, 9:08

Ось вас пре. Щоки лопнуть від важливості. Ви ще капітал карла маркса почніть цитувати.

Комерсант [Гість] @ 26 серпня 2018, 9:25

Так це ти виявляється висувати людей в депутати. Прикольненько! Може ти глава міста? Коротше, якщо хто не читала Дейла Карнегі, того не пустять в депутати. Ємеля, то що ти зараз жуєш, я напевно років 30 як уже Первари і в сортир сходив. Воно по тобі і видно що психологію від економіки відрізнити не можеш. Які доводи, крім валянки сибірського, у тебе залишилися? А може ти ще кого то почитав? Давай обговоримо! Ред пропонує Маркса згадати ... Блисни уміщем!

Для Емелі [Гість] @ 26 серпня 2018, 20:16

Як добиратися по північній частині міста - хто тепер «зв'яже» вулиці Миру (де, до речі, дитяча міська лікарня), Леніна, Краснодонської, 4 мікрорайон і інші?
А Ви на що?
Виконуй як глава?
Або Ви тепер будете тільки говорити нам як все погано та як погано ?
Хто платить?
А хто займається контролем та регулюванням пасажироперевезень в місті?
Хто повинен керувати?
А з якого переляку хто то вам повинен створювати халяву?
Чому так?
Кудись в дірку в кишені чи провалюються?