Топ новостей


РЕКЛАМА



Календарь

Экономика мира » Новости »

Клуби Волгограда :: Нічний Клуб «Срібло»


Нічний Клуб «Срібло»

Клуб СРІБЛО змінить всі ваші уявлення про клубне життя, місце куди завжди можна заїхати поспілкуватися зі старими друзями або знайти нових, випити, потанцювати.

Адреса: Волгоград, Калініна вул., 13 (БЦ МЕРКУРІЙ),

Телефони: (8442) 600-015

Клуб Serebo, клуб який стане вашим улюбленим місцем, варто тільки раз побувати в ньому. Якщо ви любите нічне життя, звикли відпочивати в місцях які приємно дивують. То ласкаво просимо.

Клуб розрахований на 150 комфортно відпочиваючих людей і пропонує Вам сучасне устаткування
від 3 кВт світла і звуку. Недорогий Бар з якісним алкоголем, великим переліком коктейлів і напоїв, винною картою і європейською кухнею. Зал караоке. Виступ DJ і gо-GO.

Відповідний стиль, атмосферу і енергетику клуб створює різноманітністю танцювальної музики.

Клуб СРІБЛО змінить всі ваші уявлення про клубне життя, місце куди завжди можна заїхати поспілкуватися зі старими друзями або знайти нових, випити, потанцювати.

Ми відкриті з 17.00 до 05.00
Понеділок-Воскресіння
Face Control / Dress code

До зустрічі в клубі ...


Розташування на мапі фотографії Клубу

Светик, 21.05.2017 12:08

Добрий день. Я зі своїми друзями була частим гостем караоке Срібло. Але останнім їхнє ставлення до клієнта нас засмучує. То вони меню підсовують зі старими цінами, а потім вважають за новими і про це не говорять. Нахабно обраховують. А вчора взагалі був нонсонс ... не стали доносити залишок здачі. Сказала офіціантка в окулярах, що не дасть здачу, так як у них немає дрібниці. Ну ви уявляєте ??? Природно ми домоглися своїх грошей, але нам мало в обличчя не плюнули! Хлопці! У всіх є інстаграмм і передплатники! Якщо ви не поміняєте своє відношення, як мінімум від 500чел Волгограда побачать цей негативний статус в інст !!! І тоді навряд чи до Вас хтось буде ходити.!

Семен, 27.08.2016 5:27

Розчарувало заклад! Про "зустрічаючих" охоронців і говорити нема чого, просто хамло! Дуже шкода, що в таких закладах, зустрічають саме такі люди! Бажання заходити може відбити відразу! У самому барі досить таки непогано, була нормальна музика, обслуговування в цілому нормальне. Самий свавілля в караоке! Взагалі незрозуміло скільки пісень співає кожен столик, хтось дві, хтось двадцять дві, мабуть залежить від ступеня знайомства з діджеєм! В принципі, як стало очевидним, якщо у тебе є грошенята, то можна дати діджею гроші, і він прекрасно закриє очі на чергу столів і будете співати тільки ви! Надалі ні ногою в цей заклад!

Михайло, 07.02.2015 4:18

Цілком гідне заклад. Серед наших всіх клубів, караоке, мабуть одне з найкращих. Радує відсутність малолітніх діточок. Дуже сподобався VIP-зал, можна добре і весело відсвяткувати будь-яке свято. І дуже порадувала кухня, все таки деякі нічні заклади, нібито клубів, можуть похвалитися хорошим приготуванням страв, а тут все на рівні і смачно.

Олександра, 03.02.2015 11:14

Доброго дня! Ходили до Вас на цих вихідних перий раз і відразу скажу залишилися цілком задоволені. Прочитали перед цим не мало відгуків та негативних, і позитивних, і напевно можу сказати, що краще сходити самому і оцінити. Особисто ми не побачимо і не потрапили не в одну ситуацію, як описують інші люди. Охорона, офіціанти, адміністратори, бармени - все ввічливі, милі, усміхнені молоді хлопці і дівчата, які обслуговують гідно. Чи то нам пощастило, чи то адміністрація клубу робить висновки і виправляє свої помилки. Так що ми б порадили сходити в цей заклад.

Світлана, 16.12.2014 12:53

Враження не найкращі знову! Не перший раз до вас ходимо і кожен раз стикаємося з проблемою вже на вході. 200 рублів за вхід? - будь ласка, ось тільки кожне наше відвідування - плутанина, то охоронці беруть гроші, але квиток потім обіцяють, то біжать за вашим солодким "вхідним хлопчиком", який постійно десь пропадає, (така ситуація вже раз третій, як ми приходимо), якщо чесно не особливо приємно за свої гроші ще стояти і чекати. Офіціанти похмурі, я звичайно розумію, що вони втомлюються від всіх, від такої величезної кількості людей в алкогольному сп'янінні, але хотілося б, щоб вони більше посміхалися, а так молодці, обслуговують добре, особливо, нам в ці вихідні попалася, мабуть, нова дівчинка - Вікторія, дуже приємна і мила, уважна, взагалі супер. І до речі так, 300 рублів за номерок - це перебір. А в цілому все досить непогано.

Ольга, 08.12.2014 12:16

З кожним разом засмучуємося все більше і більше, хоча Срібло вважаємо найкращим караоке в місті. Охорона - грубіяни, діджея потрібно перевірити на вміст алкоголю, хоча роботу свою виконує періодично, якщо ти номерок втратив - 300 рублів віддав. Ніде такого не бачила, якісь дивні нові правила. Сподіваюся, що ви прислухаєтеся, так як дуже вже не хочеться міняти вас на інший заклад. Дякуємо!

Ілля, 29.10.2014 9:05

А я думав, що тільки мені пощастило поспілкуватися з цією "ввічливою" офіціанткою) спасибі, що хоч на х ... не послала. Гірше мужика!

Ірина, 29.10.2014 1:47

У суботу, побачивши вашу афішу в групі з новою програмою Райські пташки, вирішили зібратися друзями до вас, давно все не бачилися. Скажу так, Толстушки були на висоті, дуже сподобалося, незвичайно, весело, яскраво, порадував провідний, раніше його не бачили у вас, хоча давненько не заходили. Порадували бармени, як завжди все смачно, красиво, яскраво. Музика у вас стала в рази краще. Але засмутив один момент-наш офіціант Ольга !! Моя думка, що їй не в пристойному закладі працювати, а на ринку картоплею торгувати, вона жахлива грубіянка !! Чесно сказати, щоб зайвий раз її не бачити й не чути, ми ходили до бару, принаймні було відчуття, що там нас раді бачити. Від імені нашої компанії хотілося б висловити невдоволення на її адресу, вона відлякує людей. А в цілому ми дуже добре відпочили, спасибі.

Марія, 22.10.2014 12:04

Добрий день. Прочитала попереднє повідомлення ... да ... я звичайно не хочу Вас ображати, шановне срібло .... але, блін я відпочиваю у вас майже кожні вихідні і теж була удостоїна честю поспілкуватися з цієї невихованої школьнмцей ... ми з подругами просто попросили прийняти замовлення ... дівчина в цей час стояла і просто курила на вулиці ... на що вона відповіла, мовляв Щас прийду ... ви не одні ... в результаті ..ми пішли і замовили у бармена ... на що дівчина Ваша сказала ... це мол не счітаеться..пріміте заходи ... нехай людина яка працює з людьми думає що говорить ... і не робить ПОТВОРНЕ коли тходіт ... але в іншому мені все подобається і ціни і сам заклад ... ось тільки б х.чей поменше ...

Марія, 22.10.2014 12:03

Добрий день. Прочитала попереднє повідомлення ... да ... я звичайно не хочу Вас ображати, шановне срібло .... але, блін я відпочиваю у вас майже кожні вихідні і теж була удостоїна честю поспілкуватися з цієї невихованої школьнмцей ... ми з подругами просто попросили прийняти замовлення ... дівчина в цей час стояла і просто курила на вулиці ... на що вона відповіла, мовляв Щас прийду ... ви не одні ... в результаті ..ми пішли і замовили у бармена ... на що дівчина Ваша сказала ... це мол не счітаеться..пріміте заходи ... нехай людина яка працює з людьми думає що говорить ... і не робить ПОТВОРНЕ коли тходіт ... але в іншому мені все подобається і ціни і сам заклад ... ось тільки б х.чей поменше ...

Гість, 20.10.2014 10:12

Відпочивали на цих вихідних у вашому VIP залі, все б нічого, але є одне АЛЕ, ваша офіціантка з двома безглуздими хвостиками, Ольга! вона справжня хамка! Грубила, хамила, підвищувала голос, недбало обслуговувала, незважаючи на те, що ми не студенти якісь, і не 100 рублів прийшли витратити, а дорослі, заможні люди! Обурені! Просимо відсторонити цього співробітника від гостей

Ірина, 05.06.2014 12:46

Дуже хороший заклад, ходжу туди близько року вже! Що дуже подобатися, то що управління прислухається до скарг. Ось охорону вони поміняли повністю, так що точно не причепитися тепер. Провести вихідні можна із задоволенням!

Інна, 05.05.2014 10:22

Ахахаха, попередній запис розвеселила!) Цілком гідне заклад. Погоджуся з єдиним, це не клуб, швидше за кафе-клуб-караоке. До речі, персонал одягається дуже пристойно, в сорочечках все. Навіть в метеликах офіціанти і адміністратори.

голос ПРАВДИ, 04.05.2014 10:30

КЛУБОМ ЦЕ НАЗВАТИ НЕ МОЖНА !, В спортивки МОЖНА, А в головному уборі є предметом СТИЛЮ МОЖНА?! ...... китайського народу! персоналу б самому навчитися одягатися ....... Ганьба! Все в Лабіринт!

Паша, 22.03.2014 11:21

Все більше люблю цей заклад! З'явилася нова адміністратор - Євгенія! Вона просто чарівна! Ну а офіціанти та бармени ніколи не засмучують, на вищому рівні!)

Олександр, 22.03.2014 3:08

Не знаю як ви це робите, але атмосфера просто супер !! Персонал як на підбір! Галина ... Дивуюся, як вона нас усіх терпить п'яних і веселих, при цьому зберігаючи разючий спокій, витримку і привітність. Спасибі за це свято душі серед сірих буднів)

Вікторія, 19.03.2014 2:57

Давно не видно вашого адміна хлопчика Максима! ((Срібло-у вас найкращі, привітні, доброзичливі адміністратори !! І вони прекрасно доповнюють один одного, Галина та Максим! Дивуюся їх терпінню і привітності. Дуже симпатичний хлопець на вході, кращі, не побоюся цього слова, бармени в місті. Анастасія -официант - просто золото. Бажаємо вам процвітання! Ходили до вас, ходимо і будемо ходити! А якщо ще знижку дасте, взагалі від вас вилазити не будемо)))

Чернови, 19.03.2014 2:48

Відмінні акції в вашому барі! Нам сподобалося! Ви додали собі плюсів! Так тримати!

Олег, 19.03.2014 2:41

Кожен раз радує ваша шоу-програма, Вєрка Сердючка була супер! Офіціантка Юлія просто молодечік, дівчина-адміністратор найкраща! Бармени - респект !! Прийдемо ще раз!

Інна, 03.03.2014 2:25

Хлопців, величезне прохання, в наступний раз, коли хтось там буде і увідтт кавказців і тим більше в спортивному одязі, сфотканная ласка! Дуже вже хочеться глянути на це. А то скільки разів була і не бачила. Мені заклад подобається і те, що пишуть про фейс контроль і дрес код - маячня. Прийдіть і самі переконаєтесь!

Олександра, 02.03.2014 10:24

Краще піду в Франтель, там кавказців поменше, і вони не в спортивному одязі. Ви поміняли політику закладу?

Катерина, 24.02.2014 1:48

Була з подругою 22 лютого, все сподобалося, дуже уважна офіціантка - Анастасія, дуже кумедний провідний, цікаві конкурси. Відпочили на 100%, нам навіть таксі викликав молодий чоловік на вході, великий такий, накачаний, красивий)) (просто наше ніяк їхати не хотіло). Ніде не зустрічала такого сервісу)) Відмінні хлопці у вас там, прийдемо ще!

Ольга Сергіївна, 24.02.2014 1:38

Дуже люблю Срібло! Ходжу кілька разів на тиждень в караоке, в ці вихідні чекав приємний сюрприз - нові пісні в каталозі, дуже рада, спасибі! Особисто мене все влаштовує, відмінні офіціанти, дуже гарне обслуговування, завжди море позитиву. З приводу фейс контролю, по-моєму самі адекватні, позитивні і ввічливі охоронці у вас. А якщо комусь і хамлять, може ви самі це заслужили. Бувала в різних клубах і спостерігала багато всяких конфліктів, і запевняю вас - в Сріблі охорона вміє спілкуватися, а не лізе з кулаками. Срібло - ви кращі !!

Вікторія, 20.02.2014 12:33

Якщо вже про цей клуб пишуть, що багато осіб кавказької національності і в спортивному, тоді, що говорити про інших !!! І вони, що не люди? !! Скільки там була і якщо і бачила таких персон, то вони поводилися пристойно, адекватно і ніяких інциндент з ними не було! А про спортивки взагалі мовчу! Покажіть мені хоч одну людину такого там! Бред люди пишуть, видно ніколи не були в Сріблі! Так що фейс контроль працює добре. Охорона останнім часом буває грубуватою правда.

Кисельова Дарина, 19.02.2014 7:33

Почитавши всі відгуки, складається враження, що всі негативні пишуть конкуренти, а все сильно позитивні самі співробітники)) Але це тільки покращує враження від закладу, значить є чому заздрити і є кому відстоювати свій заклад. Я туди почала ходити десь з листопада. Мене в цілому все влаштовує, бувають мінуси (музика і правда буває громковато, витяжка не скрізь хороша, поновлення в караоке давненько не було), але вони не псують думки про заклад в цілому. Осіб кавказької національності я там зустрічала дуже мало і рідко і як я помітила це людини 4-5 одні й ті ж (може мені просто щастило), але у всякому разі вони адекватні хлопці, спокійно відпочиваючі. І в спортивному одязі я нікого не бачила, хіба що в спортивному взутті. Так що у мене немає претензій до fc і dc, на мою він дотримується.

Ксенія, 18.02.2014 9:52

Переглянула фотки на "Геометрія.ру" .впечатліла і ми з друзями пошлі.Нікто нам не хамив на входе..Очень сподобалася шоу-программа..Кухня для нічного закладу дуже смачна-у мене був стек з сьомги, у одного стек з яловичини -достойно очень !!! дуже затишний заклад! у нас люди вже дуже люблять критикувати і знову туди ж ідут..Спасібо Клубу "Срібло" за відмінно проведений вечір !!

Ольга, 17.02.2014 6:21

Відмінна шоу програма, гарна музика, уважні офіціанти, привітні адміністратори, але контингент просто жах, гоп стайл, більше не прийду, не дивлячись на плюси (

Надія, 16.02.2014 9:26

Прикольний у вас фейс) відзначали у вас день валентина з хлопцем, поки здавали верхній одяг в гардероб, зайшла компанія людей м'яко кажучи в дуже нетверезому вигляді, кажучи прямо-ледве стоїть на ногах, хлопчик на вході спочатку не хотів їх пускати, але через хвилину умовлянь "зламався", ми чесно кажучи були здивовані. Я все розумію, але заклад по контингенту сильно здало! Єдине, що нам дуже сподобалося це шоу, чоловіче і жіноче, і фріки теж супер, як завжди. Музика теж порадувала в цей день. Зверніть увагу на свій фейс, хлопчик м'яко кажучи не в темі, просто не хочеться міняти місце відпочинку.

Алена, 16.02.2014 9:00

Я в шоці!! Ви що влаштували конкурс з франтелем, у кого буде більше кавказців? Були 15.02, жахнулися !! Як взагалі у вас здійснюється фейс контроль? І чому половина в спортивках? У вас же заборонено, пам'ятаю як то влітку мого хлопця не пустили в спортивному одязі, ну ми власне і не наполягали, були після дачі і зрозуміли, що хлопці працюють за правилами, у кожного свої обов'язки, так питання, куди поділися правила?

Сергій, 09.02.2014 4:38

Були в клубі в суботу 8.02. Друзі організували банкет на честь дня народження дівчини. Мінуси клубу: дуже гучна музика, доводитися кричати співрозмовнику на вухо, діджей, напевно, думає - чим голосніше-тим якісніше, відсутність дрес-коду, пускають і в кросівках, і в спортивному одязі, хоча в правилах відвідування закладу це заборонено. Плюси: дуже чітке і своєчасне обслуговування наших столиків офіціанткою Юлією, крутилася як бджілка) величезне їй спасибі), прикольне фрік-шоу, цікаві виступи хлопців танцюристів, порадував презент від закладу - тортик іменинниці, дрібниця, а приємно.

Казкар, 09.02.2014 4:25

В принципі більше позитивних емоцій.

Валентина, 05.02.2014 1:19

Були в неділю, дуже любимо до вас ходити, але хочеться запитати, що тепер в ваш заклад пускають в спортивному одязі? Дуже неприємно відпочивати поряд з "гопниками", раніше такого не було (((

Наталя Кім, 03.02.2014 4:23

хочу сказати що перш ніж піти -прочітала все відгуки! Але коли прийшла то була удівлена.Очень затишне заведеніе.Два караоке-зала.Чтоби не чекати довго чергу на пісні-нам запропонували vip караоке-зал.Там звук краще і всього три столи гостей било.Пелі багато і часто.Кухня відмінна-все понравілось.Нікто НЕ хамив на вході і всі були внімательние.Да бачила як перепис хлопців культурно проводили до входу.Я зрозуміла що негатив пишуть ваші конкуренти! Це поки краще караоке де я була !! !

Христина, 26.01.2014 11:05

Срібло - мій улюблений клуб ... був до недавнього часу. Була там 25.01.14. Після тривалої відрядження, вирішили зайти і відпочити як завжди, але були неприємно здивовані. Раніше нас зустрічали хлопці з охорони, і на наше прохання купити квитки і зайти в клуб, вони чемно попросили почекати адміністратора, ми простояли хвилин 7, поки його не покликали. Вийшов хлопець, абсолютно втрачений і взяв з нас гроші, чекати я не люблю, ну це півбіди. Далі нас зустріла дівчина-адміністратор і запропонувала присісти за столик, ми оплатили депозит, зробили замовлення і пішли танцювати. І тут почалося найцікавіше, якась неадекватна дівчина стала відверто чіплятися до мого хлопця, і після прохання залишити нас у спокої вона все одно не відступала, махала руками і танцювала дуже близько до нас, складалося враження, що дівчина в наркотичному стані. Спасибі охорони, що вони її ввічливо попросили піти, молодці хлопці, врятували практично нам вечір. Але і це ще не все. По дорозі в дамську кімнату мені довелося подолати натовп з "наших південних друзів - осіб кавказької національності", які стояли і відверто стріляли очима. На скільки я пам'ятаю раніше такого не було, я власне до вас і ходила не тільки через смачної кухні, відмінної музики, а й з-за ВІДСУТНОСТІ осіб кавказької національності. Що з Вами сталося? Чому став такий м'яко кажучи неналежний вам контингент? Куди подівся фейс-контроль? Дуже шкода.

вася, 26.01.2014 1:37

самий чмошний клуб Волгограда

Сергій, 25.11.2013 9:34

Був в Сріблі 23.11.2013.В первіе.Ну что я можу Сказати, я не клубний людина, ходжу в Такі заклади редко.Но там це капець. По-перше немає Ніякого контролю одягу приходять в олімпійках, кросівках, кепках и іншій фігне.Офіціантов явно мало, хлопці просто не встігають всех Швидко обслужіть.Ведущій відстійній и одягненій отстойно, ніс всяку маякового, Коротше програма НЕ сподобалось совсем.Еда и ціни хороші , в СЕНСІ є все. Що ні понравілось.Музика голосно так як танцпол поруч і що б спілкуватися треба або кричати або говорити на вухо)))) А ще кондиціонер, включили .... не приємний холодок, просив зменшити або вимкнути але що то не помітив еффекта.В Загалом таке відчуття в клюб не вистачає клієнтів, тому всіх пускають, погано організовано, і не вистачає персонала.В загальному я туди більше не пойду.Да та панове поміняйте ведучого.

Анна, 02.11.2013 10:18

Згодна з коментарями нижче, охрана- хамло, б'ють НЕ тезвих відвідувачів. Адміністратор амебна, для чого вона взагалі там? Офіціанти несуть напої 30 хвилин. Клієнту стало погано-його змусили прибирати за собою, а охорона стояла і сміялася. Хто хоче зіпсувати собі вечір-раджу сходити туди!

Дмитро, 24.10.2013 11:14

Таке відчуття, що ті хто пишуть негативні коментарі про охорону там не бувають) Абсолютно звичайні, адекватні і нормальні хлопці стоять в охороні. Зустріли, пропустили чи ні (залежить від вас), якщо що допомогли вийти або розібратися в неприємній стуаціі. Але все це проходить спокійно і зазвичай. Так що не обґрунтовані коментарі про охорону мені не зрозумілі.

Тетяна!!! , 20.10.2013 7:47

привет всем !!! охорона просто огидні люди, як вони себе ведуть, враження що це єдиний клуб Волгограда.Не раджу ходити в цей заклад, бардак !!! і хами !!! особливо охорона !!!

Тёмич, 16.10.2013 12:08

Пацанам з охорони респект і уважуха, відмінні хлопці! Постійно там буваю, все влаштовує. Дуже приємна і приваблива дівчина-адміністратор Галина. СРІБЛО - я люблю тебе!

Євгенія, 14.10.2013 8:02

А я ось вважаю, що охорона якраз молодці. Крім контролю на вході, вони стежать за порядком в залі, щоб не було бійок та інших гострих ситуацій і завжди тактовно допомагають їх вирішити і крім цього завжди дуже адекватно поводяться з п'яними людьммі, завжди виведуть на свіже повітря, допоможуть, ще й в таксі посадять. Тому я вважаю вони виконують свої обов'язки. І взагалі в цілому мені дуже подобається Срібло. Приємне заклад, клуб, кафе, караоке.

Надія, 07.10.2013 6:42

Все нічого тільки є один величезний мінус у клуби невдало підібрана охорона яка зарплату отримує а ось свої обов'язки не виконує зовсім, якщо звичайно в їх обов'язки входить що то ще по міма збору грошей на вході.

Катерина, 21.09.2013 7:39

А всеж меняеться на краще! Вчора була з друзями після річного перерива.отлічно відпочили! Охорону виховали-ніхто не хамив! Скоро день народження вирішила тільки там буду відзначати.

Наталя, 19.09.2013 5:54

Всім привіт! Вчора була в даному закладі вперше і хочу поділитися своїм враженням! Читала багато відгуків, які з крайності в крайність, або супер або фігня. Можу сказати так, цей заклад не залишає байдужим нікого і це добре. Я хочу приєднатися до людей, які в захваті від цього закладу! Персонал відмінний, молодий, привітний, доброзичливий! Їжа дуже смачна, хоч це і нічний заклад, клуб і з мого досвіду їжа в таких закладах відверто не дуже, то в Сріблі готують дуже смачно, як у пристойному ресторані-кафе. І хоч це був і будній день, народу було багато, було весело і позитивно. Мої враження дуже хороші і я буду ходити в цей клуб ще і ще!)) І вам раджу)

Анна, 17.09.2013 7:56

Абсолютно не згодна з попередніми відгуками !!! Якщо говорити про вік відвідувачів, то як раз серед більшості нічних закладів Волгограда вік відвідувачів клубу старше і мінімум малоліток! Скільки разів була в караоке завжди стандартно діяло правило 2песні від столика і по колу і без варіантів! Заклад дуже приємне, з хорошим персоналом і з демократичними цінами! А то, що не пустили, то все таки існує система FC DC і видно Ви його не пройшли. Але я раджу це місце для відпочинку!)

ольга, 08.08.2013 1:48

привет всем ..... мені дуже не приємно ... що охорона мене і мою подругу яка приїхала з іспанії не пустили нас в карооке .... проти що ми були трошки напідпитку .... а хто туди приходить тверезі .. ........ просто дуже прикро ........ ми готові були заплатити діпазіт ............. але нас так і не пустили ....... . доведеться звернеться до відділу прав споживачів ... або ще куди-небудь ............ просто вибачте .......... хотіли просто по співати і все ...... ......

Тетяна, 06.07.2013 6:51

Клуб ... це сильно сказано. Днями прийшли в даний заклад. Сплатили за вхід, і депозит (на двох) 2000,00 рублів. В караоке залі Dj ставив пісні тільки якимось малоліткам, просидівши там близько години так і не заспівавши жодної пісні пішли на танцпол ... музика так собі. людей мало. В основному даний заклад для молодої публіки, яких більше нікуди не пускають) Вообщем даний заклад відмінно підійде для студентів з області.

Ксюха! , 20.06.2013 8:02

Відзначали день народження! Усі класно !! Давно так не веселилися !! Дуже затишне і позитивне заклад !! спасибо !! А негатив пишуть хто в мотлох напіваеться і вранці з хворою головою за кого задіться!

Діма, 18.06.2013 9:30

Не зовсім стандартне поняття клубу, але якщо ви хочете повеселитися, поспівати, потанцювати, смачно поїсти, то слід відвідати цей заклад. Мені дуже подобається і повністю згоден з коментарями нижче. І ще один великий плюс - відсутні малолітки.

Настька, 17.06.2013 4:01

Дуже цікаве заклад з приємною атмосферою, хороші офіціанти, завжди зустрічає приємні молоді люди-охраники, веселі) і приємні дівчата адміністратори, які все розкажуть і покажуть. Бармени класні, показують шоу і готують смачні коктейлі. І одне з кращих караоке, з хорошим репертуаром і хорошим звуком! А ще мені дуже подобається інтер'єр, три зали, кожен в своїх стилі. Взагалі мене цей заклад влаштовує всім! Всім раджу)

Олександр, 15.06.2013 1:19

Відмінний клуб з хорошою музикою і атмосферою. У клубу багато плюсів: дизайн, кухня, обслуговування, бармени, караоке! Одне з найприємніших місць в нашому місті!

Іринка, 07.06.2013 6:21

Хороший і приємне заклад, де можна приємно відпочити, повеселитися, потанцювати і поспівати)) Персонал хороший, починаючи від охоронців і закінчуючи адміністратором. Дивно, що про охорону негативно пишуть, по мені це одні з найбільш адекватних, важливих і привітних хлопців стоять на вході серед усіх клубів Волгограда!

Макс, 06.06.2013 9:45

класний клуб !!!

Ольга, 06.06.2013 6:40

Ті хто тут пишуть негативні коментарі або були в іншому місці, або гарненько відпочили і випили, що так відгукуються! Були з друзями в клубі кілька разів, приємні молоді люди на вході, привітні і ввічливі, а 100 або 200 руб. за вхід мені здається цілком нормально, ви ж прийшли в нічний заклад клуб-караоке! Депозити теж адекватні, в будь-якому випадку ти поки там сидиш, веселишся, проїдають і пропиваєш на цю суму. Виганяти нас ніколи не виганяли, тільки ближче до 5 ранку повідомляють про закриття клубу. Офіціанти уважні. Нам все подобається! Ходили, ходимо і будемо ходити і вас кличемо!

Семен, 10.05.2013 12:03

відстій клуб !!!!

Олена, 24.02.2013 7:15

охоронці хамло

Євдокія, 16.02.2013 1:03

я поведу, зустрічають і здирають 200 руб, як би за вхід, потім 500 руб, а коли замовляєш і не доїси, і не доп'єш пропонують розплатиться і виставляють за двері, ось думаю а один хтось не доїв і не до пив а мені продали , а потім гуляють, в попередніх коментарях вірно помітили-бидло.еще потрібно бути молодим дівчатам-винесуть, а ось куди ????????????

Відвідувач, 09.12.2012 7:57

Враження двояке. З одного боку ввічливий персонал, з іншого хамську поведінку хмиря торгує фантиками на вході. Таке враження, що керівництву клубу не цікава думка відвідувачів.

ед, 07.12.2012 3:03

постійно там трохи буває зайвого але в основному все клас !!!!!!!!!!!!!!!!! тільки нетреба пускати не російських якщо не хочете бійок!

Валерія, 18.11.2012 11:39

огидне місце !!! Керівництво звертаюся до ВАС !! Міняйте персонал на вході це що за царі !!! Таке враження що не ми Вам несемо гроші а Ви нам великі гроші платили за те що зглянулися нас туди впустити !!! Відзначали банкет половину гостей не пустили на вході без коментарів, банкет був про плач на певну кількість гостей різницю в сумі не повернули, адміністратор амеба а охорона на вході чмошнікі з величчю царів !!! всім раджу хто відзначатиме якісь заходи пред'явіть спочатку фотографії своїх гостей царям на вході що б даремно людей не запрошувати і не платити !!!

Валерій, 08.10.2012 2:15

Так хороший клуб. Музика відмінна. Ціни в порядку. Дівчат багато. Тільки позитивні емоції.

Лідія, 23.09.2012 11:57

Самий беспонтовий клуб, і кухня і персонал жахливий! Швидше б його закрили! Перевірку би йому!

Софія, 26.08.2012 5:12

Нещодавно побувала в цьому закладі, враження не з кращих ... Так красиво, так затишно ... Але все настрій відразу збив молода людина на вході, жахливий хам і грубіян ... Кухня так собі, не сподобалася сервіровка! Персоналу б я побажала бути добрішими і ввічливіше до клієнтів! Не раджу хлопці Вам! і сама більше ні коли туди не піду!

маша, 15.08.2012 4:00

музика нісенітниця повна, апаратура херня, купите нормаьной апаратури)))))))) віскі кола- відстій, бармеи походу без освіти)))))))

Есмі, 26.07.2012 8:18

Жахливе місце ... не раджу ... згодна, що пов навіть не клуб ... ((

Надія, 21.05.2012 3:16

клуб ниочем, людей немає, охоронці грубі і безтактно, таке відчуття що спілкувалася з бидлом !!!

Юлія, 21.05.2012 2:58

жахливий клуб, персоналу треба навчиться розмовляти з відвідувачів !!! охоронці поводяться по-хамськи, немає бажання ходити в цей заклад, та й особливо людей там немає, тухло, найміть адикватних людей на місце охоронця !!! а то до вас ходити перестануть, я смротрю тут не перший мій коментар з приводу охорони

Марина, 26.04.2012 1:23

Буваю кілька разів на тиждень ... мені подобається. Все просто чудово. Персонал молодці.

Діма, 08.04.2012 12:57

А що ви хотіли за 100 рублів ????

Фотограф, 10.03.2012 9:19

vk club33683848 група клубу вк

оля, 08.03.2012 12:14

7марта відвідували клуб. хочемо висловити обурення з приводу грубого поводження, некваліфікованого і хамського ставлення вашого співробітника, що працює при вході, що збирає оплату.просьба звернути на це увагу. це Ваша візитна картка. бажання відвідати ваш клуб пропадає, не встигнувши в нього зайті.пожалуйста, зверніть на це вніманіе.желаем вам успіхів і процвітання!

Дмитро, 29.02.2012 12:02

Ні про що, в караоке сидить звичайний хлопчик без слуху! А ось офіціантка Євгена дійсно дуже привітна і ввічлива!

Олена, 01.02.2012 6:59

3D flash панорама клубу срібло ezfoto serebro-night-club-main

гом, 19.01.2012 10:39

чому немає призів за конкурси?

Олена, 17.01.2012 7:01

Дуже сподобалося 14.01.12. Офіціантка Євгенія-молодець, привітна і чуйна, прошу заохотити

Кіра, 16.01.2012 8:37

Куди свіже фото викладайте, дайте посилання пжл

оля, 14.01.2012 10:53

мені оч сподобалося) вчора була) навіть в конкурсі брала участь)

Євгенія, 13.01.2012 2:35

Всім привіт, хлопців хто знає допоможіть-киньте посилання клубу Срібло в контакті, вони поміняли співтовариство, тепер не можу знайти, а дуже хочеться, там дуже багато фоток, допоможіть будь ласка

Ельвіра, 06.01.2012 7:57

Дуже сподобалося, до сих пір під враженням. Музика чітка. Обстоновка приємна дуже. Задоволена. Молодці.

Аліса, 06.01.2012 3:07

5 січня стався інцидент в клубі СРІБЛО, П'яний адміністратор Осипова Кристина, кидалася на відвідувачів, охорона клубу не зроблений ніяких дій. Прохання Розібратися.

Кіра, 06.01.2012 1:55

це навіть клубом назвати не можна !!! просто кафехе з гучною музикою !!! і кухня ні про що !!! не ходіть туди

Євгенія, 27.12.2011 2:29

відмінний клуб !!!

Яна, 13.12.2011 5:15

Теж цікавить питання про фото = (не можу знайти = (

Артем, 07.12.2011 11:47

На якому сайті викладають фотки з клубу? Не можу знайти за 03.12.2011

Наташа, 24.11.2011 2:07

Який це клуб ?? Кафешка в стилі кнайпи ....

Володька, 20.11.2011 9:28

Хороший клубешнік, контингент теж;)

Катерина, 18.11.2011 6:22

у мене там друзі були, кажуть ниче так

надія, 18.11.2011 12:02

дуже цікаво що ж це за клуб ... може хто повівши ???


Ну ви уявляєте ?
Блів за вхід?
В спортивки МОЖНА, А в головному уборі є предметом СТИЛЮ МОЖНА?
Ви поміняли політику закладу?
І вони, що не люди?
Ви що влаштували конкурс з франтелем, у кого буде більше кавказців?
Як взагалі у вас здійснюється фейс контроль?
І чому половина в спортивках?
Були в неділю, дуже любимо до вас ходити, але хочеться запитати, що тепер в ваш заклад пускають в спортивному одязі?