Топ новостей


РЕКЛАМА



Календарь

Экономика мира » Новости »

Відгуки ТСК, ТСК страхова компанія відгуки, ТСК відгуки по каско, Товариство захисту прав автолюбителів, м.Санкт-Петербург, м Москва

  1. Відгуки по страхової ТСК

Скажемо відразу, що вирішити питання з виплатою в досудовому порядку з цією компанією буває складно. Страховик, і це цілком логічно і очікувано, звик видавати автовласникам, хто сумнівається в адекватності виплати заподіяного збитку, формальні відписки різного змісту, весь сенс яких зводиться до того, щоб мінімізувати власні витрати. Тому можливість отримати свої законно належні кошти єдина - це звернення до суду.

Наші Автоюрист мають досить багатий досвід судових взаємин з ТСК. Відзначимо, що оцінка збитку ( незалежна експертиза ) Проводиться на власному майданчику цієї страхової компанії. Після цього, як і належить за законом, протягом 20 календарних днів здійснюється виплата по страховці.

Можливі варіанти

ОСАГО

Що стосується ОСАГО, то тут все досить просто. Суть розбіжностей між автовласником і страховиком полягає виключно у величині суми виплати. Ваша проблема може бути вирішена або в досудовому, або в судовому порядку.

КАСКО

З КАСКО ситуація дещо складніша. Автомобіль прямує на станцію техобслуговування для оцінки вартості ремонту. Після огляд оцінювачі виставляють страхової компанії калькуляцію для її узгодження. Тут і починаються неприємності. Страховик в більшості випадків не погоджується з виставленою сумою і запускає процедуру її перепогодження. Історія може повторюватися незліченну кількість разів і займати дуже багато часу. В результаті зневіреному автовласникові рано чи пізно доводиться відмовитися від своїх претензій. Таким чином, в подібних випадках не варто втрачати час, краще відразу звернутися до досвідчених Автоюрист і подати на страховиків до суду.

Відгуки інших страхових компаній:

Все спілкування зі страховиком і судову тяганину ми беремо на себе Все спілкування зі страховиком і судову тяганину ми беремо на себе!
Звертайтеся до нас за цілодобовим гарячим телефоном
в Санкт-Петербурзі +7 (812) 448-47-18
в Москві +7 (495) 540-59-34

Відгуки по страхової ТСК


ТСК відгуки №1: Антон 27.12.2013 8:36
Купився на назву «Військово-страхова». Подумав, раз військові, значить дисципліна, значить порядок ... Потрапивши в ДТП, отримав можливість випробувати на собі муштру від ТСК. Перепогоджується збиток ЧЕТВЕРТИЙ раз ... Це як - заради порядку і дисципліни? Для себе вирішив, що більше не тут страхуватися не буду. А поки все-таки хочу отримати свої гроші на ремонт. Має намір звернутися до суду через Товариство захисту прав автолюбителів.


ТСК відгуки №2: Володимир з Купчино 22.12.2013 4:45
Ніколи не задоволений послугами ТСК. Три роки платив каску, а тут справа дійшла і до ДТП. Підсумок - відмова у виплаті. Здаватися не має наміру. Буду судитися.


ТСК відгуки №3: Олег 05.12.2013 19:54
В'їхали в зад. Все всмятку. Скло теж немає. Прикинув ремонт - 35000 приблизно. Майже так само на СТО оцінили, дали папір для узгодження. Приятель радив не зв'язуватися з цими узгодженнями, а звертатися через Товариство захисту прав автолюбителів. Сказав, що доведеться 10 раз переузгоджувати суму, і не факт що вийде взагалі ... Коротше кажучи, я в сумнівах ... Хто порадить, чи варто розводити епопею з судами?


ТСК відгуки №4: Михайло Антонович 24.11.2013 8:01
Мав нещастя потрапити в ДТП за участю трьох машин. Коротко кажучи, винна некоректно нанесена розмітка. Проте, збиток дуже серйозний, добре, що цілі все. Однак і відновлювати машину можна і потрібно. Тільки ось страховик зволікає. Довелося вже двічі переузгоджувати ремонт. Судячи з усього, це не межа. Немає ні часу, ні бажання більше з ними сперечатися. Звертаюся до Автоюрист, нехай працюють професіонали. Дуже сподіваюся на їх допомогу!


ТСК відгуки №5: Неллі 15.11.2013 1:48
У цій страхової компанії спочатку установка на обман. Зверталася по КАСКО. Розбили праве переднє скло на виїзді зі стоянки. Прийшла в перший раз, там сказали ставити скло самостійно, потім надати відповідні документи і отримати компенсацію. Сказали, що ОБОВ'ЯЗКОВО заплатять! ..
Отже, поставила скло зі своєї кишені, прийшла, як і домовлялися з документами і ... почула: «Хто Вам сказав про компенсацію?» Разом замість 5600 руб. отримала з них 4100 і то не відразу. Як вони взагалі вважають збиток? Якась хитра формула ... З принципу хочу хоча б проконсультуватися у фахівців. А раптом трапиться щось серйозніше скла? Як вести себе тоді?


ТСК відгуки №6: Павло Іванович 11.10.2013 23:52
Страхувався в ТСК по КАСКО років 5 назад. Пам'ятаю, що страховий випадок не перевищував вартості страховки - виплачували відразу, без зайвих розмов і нервування. Здалося, що хлопці серйозні, варто на них сподіватися. Ось і застрахувався в 2012 році знову, наступного літа потрапив в серйозну аварію (лобове зіткнення, винен водій зустрічної). За офіційною оцінкою ремонт обійдеться в районі 200 тис. Руб. Грошей не побачив досі! Мотивують недоліком документів - вимагають документи винуватця ДТП, які я не мають права навіть подивитися. Які тут можуть бути виходи крім суду !? Буду подавати.


ТСК відгуки №7: Валентина 10.10.2013 5:05
За договором по АвтоКАСКО мені повинні були видати направлення на ремонт автомобіля в дилерський центр. Було проведено три огляду транспортного засобу і до сих пір ТСК не може нічого узгодити. Коли був проведений останній огляд, я подумала, що доведеться провести ще стільки ж. Відповідь була одна: «Від нас нічого не залежить, телефонуйте в головний офіс». Дзвоню в Москву, там відповідають: «Ми не можемо розібратися в вашому питанні - це в компетенції вашого місцевого офісу». Іду знову в наш офіс, там радять наступне: «Якщо хочете, що подайте в незалежну експертизу, а потім до суду - так ви швидше все зробите, а тут, мовляв, нам не до вас». Ну, я так і зробила. Довелося найняти фахівців. Подали в суд. Суму всю виплатили.


ТСК відгуки №8: Артем Сергійович 26.09.2013 1:39
Зіткнувся з ТСК з приводу осаго. Компанія оцінила збиток в 5400 руб. довелося наймати Автоадвоката. Підсумок справи - 12800 руб. Дуже дивно, що доводиться домагатися свого тільки через суд ... Від діяльності страховика - в шоці. Від роботи Автоадвоката - в захваті!


Це як - заради порядку і дисципліни?
Хто порадить, чи варто розводити епопею з судами?
Почула: «Хто Вам сказав про компенсацію?
Як вони взагалі вважають збиток?
А раптом трапиться щось серйозніше скла?
Як вести себе тоді?