Топ новостей


РЕКЛАМА



Календарь

Экономика мира » Новости »

Опитування показало: сексуально виховувати слід зі шкільної лави

  1. люди коментують

Кількість переглядів: 1902

Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦИОМ) оприлюднив підсумки опитування, присвяченого сексуальному вихованню підростаючого покоління Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦИОМ) оприлюднив підсумки опитування, присвяченого сексуальному вихованню підростаючого покоління.

Опитавши 1600 росіян в різних регіонах, фахівці підвели підсумок: 60% опитаних вважають, що сексуально виховувати слід зі шкільної лави. При цьому 69% заявили, що про методи контрацепції в школах повинні розповідати лікарі і медичні працівники. Додамо, що 34% висловилися в тому дусі, що не підтримують появу в школах програм сексуальної освіти.

«Фокус-групою» для статевої освіти опитані (63%) назвали 5-9 класи. А 24% учасників опитування вважають, що найкращий час для здобуття знань в цій області - старші класи.

Ще 61% респондентів підтримують думку: центральним питанням в статеве виховання молоді повинна стати моральна сторона ранніх сексуальних відносин і виховання почуття відповідальності за свої вчинки.

Додамо що лише 3% респондентів відповіли, що про це взагалі не потрібно розповідати.


Автор: Олексій Свєтлов

РЕДАКЦІЯ: Коментування даної теми закрито. Причина: За закінченням терміну давності.

люди коментують

Більше виховувати нічому!

Ось як![Гість] при 15 листопада 2018, 13:08

Якщо міністр культури Дулина, то що ще можна висвітлювати дітям, тому що математику навіть викладачі завалили 50%.

виктор [Гість] при 15 листопада 2018, 13:21

блін, да не сексуально, а морально ...

Ілліч [Гість] при 15 листопада 2018, 14:04

Що там розповідати. У фільмі "Блакитна лагуна" все описано. Какати ж ніхто не вчить. Саме приходить.

Марат [Гість] при 15 листопада 2018, 14:45

"Чудовий" опитування, аж 1600 осіб опитали з 148 млн.! І з цього варто робити висновок, який зробили? Я проти, так званого, сексуального виховання в школах!

гість [Гість] при 15 листопада 2018, 15:25

гість [Гість] при 15 листопада 2018, 15:25
Завжди стільки опитують. Це тобі не загальноросійський референдум. Не подобається написав - узбогойся. З тебе що тут підпис вимагають?))) Прям посмішити.

Гість [Гість] при 15 листопада 2018, 15:31

Цілком допускаю, що підсумки опитування сфабриковані вітчизняними ліберастмі за завданням їх західних покровителів. Запитайте в Камишині на вулиці поспіль з десяток чоловік. І вам в основному відповідатимуть, що нас ніхто цього не вчив, а життя нормально прожили. Тут важливі нюанси: як було поставлено питання, в якому середовищі його задавали і т.д.

Вован [Гість] при 15 листопада 2018, 15:43

Ну так. А в дитсадках показувати шведський популярний мультос про какашку і сечу

Поп Ригун [Гість] при 15 листопада 2018, 16:21

Та ніхто вже не вірить цим опитуванням

.[Гість] при 15 листопада 2018, 16:23

В доброму СРСР ніякого сексуального виховання не було, самі доходили хто головою, а хто головкою.

навіщо [Гість] при 15 листопада 2018, 18:33

"Етики і психології сімейного життя" в школі не було. За те біологічка розповідала дуже цікаво, веселила нас до сліз. Спасибі їй.

Камишин [Гість] при 15 листопада 2018, 18:43

Що значить "Виховувати сексуально"?!?!? Училки в латексі і міні? Може бути .. ем .. Ввести уроки статевого виховання або типу того ... У нас ці теми входили в стандартну програму з біології в 9м класі .. Кілька уроків. Але більше, я думаю, і не треба.

Сергій [Гість] при 15 листопада 2018, 19:06

Є кілька хороших фільмів про аборти. Їх обов'язково слід показувати старшокласникам!

треба![Гість] при 15 листопада 2018, 20:45

Книгу "Домострой" необхідно обов'язково включити до шкільної програми! А так-же Едуарда Асадова! А не «статевим просвітою" займатися!

комітету за освітою [Гість] при 15 листопада 2018, 20:50

Нах досвід, науку і компетентність, опитування - вирішують!

Ім'я [Гість] при 15 листопада 2018, 21:10

І що проштовхує, ВЦИОМ? І до чого це брехня про більшість на підтримку? Я сам спостерігав за радіоголосованіем. Так ось, 90% були проти

Oleg-sg [Гість] при 15 листопада 2018, 22:12

Діти родіелей можуть навчати ... соевременние

Урус [Гість] при 15 листопада 2018, 22:19

В СРСР тоді сексу не було тоді про це було сказано по телемосту

АХА [Гість] @ 16 листопада 2018, 7:52

Ілліч [Гість] при 15 листопада 2018, 14:04
Абсолютно солідарний !!! Виховувати молоду поросль потрібно моральності, а не сексуально! У 90 роки роздаючи школярам презервативи на уроках, зараз маємо Шуригін ....

Песиміст [Гість] @ 16 листопада 2018, 10:04

Церква дозволяла одруження з 12 років, але в цій азіатській країні можливий шлюб і з 9.

Учитель історії [Гість] @ 17 листопада 2018, 20:50

Як то дивно звичайно, але з приводу сексуального уроку варто реально задуматися.

vlad bondarenko при 25 листопада 2018, 1:16

І з цього варто робити висновок, який зробили?
З тебе що тут підпис вимагають?
Училки в латексі і міні?
І до чого це брехня про більшість на підтримку?